Logo Oniona.pl

O co tu chodzi

czyli dobry związek czy samotność?

Niemal każdy z nas chciałby wiedzieć czym, oprócz uczucia miłości (które przemija lub się zmienia), mógłby się kierować w wyborze najbardziej dla siebie odpowiedniego partnera życiowego, oraz jaką szansę powodzenia będzie miał czy już ma jego przyszły lub aktualny związek.

Miłość i intuicja kierujące nami zwykle przy wyborze towarzysza życia często zawodzą. Po latach zgłębiania tematu, a także badając pary rozwiedzione, proponuję wam własny, dobrze sprawdzający się sposób na określanie szansy partnerów na dobry układ. Opiera się on na tych elementach Natury, którymi obdarowuje ona każdego z nas indywidualnie i na całe życie, w chwili naszego przyjścia na świat.

W pierwszej kolejności poznacie więc swoją osobowość, na podstawie której, wspomagani uczuciami, możecie zadecydować o wyborze odpowiedniego partnera.

Jeśli już jesteście z kimś związani dowiecie się, na jakim fundamencie budujecie swój związek i ewentualnie, w których miejscach potrzebuje on umocnienia.

Będziecie też mogli sprawdzić, czy ta trzecia, ten trzeci, a więc „konkurencja”, która ewentualnie się pojawi, może, i w jakim stopniu, wam zagrozić.

A jeśli już się z kimś rozstaliście to przeanalizujecie, dlaczego tak się stało i czy macie jeszcze szansę na odbudowę tego związku, lub czy następny kandydat na partnera jest dla was odpowiedniejszy.

Niejako dodatkowo, wszystkie zawarte tu informacje posłużą wam także do zbadania swoich relacji z rodzicami, rodzeństwem, dziećmi oraz z każdą inną osobą.

POLECAMY

Szkoła Fotograficzna
KWADRAT
Szkoła Fotografii